Кабмін затвердив проект з Планом заходів для вирішення проблем у сфері ЖКГ

9 вересня 2021
27
Середній бал: 5 із 5

На засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято проект розпорядження, розроблений Мінрегіоном, який містить План заходів з вирішення проблемних питань у сфері житлово-комунального господарства у короткостроковій перспективі.

Правила закупівлі комунальних послуг

Кабмін затвердив проект з Планом заходів для вирішення проблем у сфері ЖКГ

Заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська зазначила, що для розвитку галузі ЖКГ необхідно удосконалювати законодавчу базу, й відповідні кроки прописані у затвердженому Плані заходів, де йдеться про стабілізацію фінансово-економічного стану суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері надання комунальних послуг, встановлення прозорої процедури відносин між споживачами та виконавцями житлово-комунальних послуг тощо. Після втілення у життя Плану заходів громадяни отримуватимуть більш якісні послуги у сфері ЖКГ.

Внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» визначило нові вимоги до формування та встановлення тарифів на комунальні послуги, а також впровадило одномоментний перехід на нові договори про надання комунальних послуг. Відтак, виникла необхідність розробки та прийняття нової законодавчої бази, яка врегулює основні засади державної політики у сфері надання житлово-комунальних послуг. 


Джерело: Мінрегіон

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo