Урядовці визначили органи, що контролюють надходження до бюджету

16 вересня 2021
58
Середній бал: 5 із 5

Урядовці змінили Перелік кодів бюджетної класифікації в розрізі органів, що контролюють справляння надходжень бюджету. Зміни стосуються 25 органів.

⚡️ Як застосовувати ч.3 ст. 631 ЦК у договорах про закупівлю

Урядовці визначили органи, що контролюють надходження до бюджету

Зокрема, держадміністрації та органи місцевого самоврядування контролюватимуть справляння надходжень бюджету за кодами доходів:

  • 21082400 «Кошти гарантійного та реєстраційного внесків, що визначає Закон України «Про оренду державного та комунального майна», які підлягають перерахуванню оператором електронного майданчика до відповідного бюджету»;
  • 24111200 «Відсотки за користування пільговим довгостроковим кредитом, що надається з місцевих бюджетів, внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на будівництво або придбання житла і пеня за порушення строку платежу з погашення кредиту»;
  • 24160400 «Концесійні платежі, що сплачуються у разі будівництва та експлуатації автомобільних доріг загального користування на умовах концесії» (відповідно до повноважень).

Ці органи контролюють, чи правильно та своєчасно ці надходження надійшли до бюджету, обліковують ці платежі за платниками з метою забезпечення повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів.

Джерело: постанова КМУ «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 106» від 08.09.2021 № 944, чинна з 10.09.2021

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo