Починає роботу новий орган держінспекції - ДІАМ, замість ліквідованого ДАБІ

16 вересня 2021
21
Середній бал: 5 із 5

Ухвалене рішення Кабінету Міністрів України дало початок роботи Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ), замість офіційно ліквідованої Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ), 100% співробітників якої буде звільнено.

Закупівля робіт з будівництва — разом з устаткуванням чи окремо

Починає роботу новий орган держінспекції - ДІАМ, замість ліквідованого ДАБІ

ДІАМ — це не заміна ДАБІ, а повноцінний новий орган, з відмінною структурою, повноваженнями та принципами роботи.  Це ще один з важливих кроків реформування цілої галузі, яка протягом останніх років потерпала від корупції. Попереду — законодавчі зміни та завершення реформи містобудування, яка базується на трьох основних принципах — децентралізації, цифровізації та відповідальності.

У рамках реформи розширено повноваження органів місцевого самоврядування в питанні контролю над процесом будівництва, а також буде запроваджено адміністративну та кримінальну відповідальність – зокрема, й фізичних осіб – за  правопорушення в цій сфері.

Джерело: Міністерство розвитку громад та територій України

Починає роботу новий орган держінспекції - ДІАМ, замість ліквідованого ДАБІ
Крістіна Артеменкоконсультант із закупівель робіт з будівництва, Київ
Чи знаєте ви, яких помилок можна допустити під час закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг без конкурентного відбору? Як уберегтися від звинувачення у застосуванні переговорної процедури закупівлі на умовах, не передбачених Законом?

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo