Тестування уповноважених осіб у жовтні на низькому старті

6 жовтня 2021
1057
Середній бал: 5 із 5

Відомі нові подробиці щодо тестування уповноважених осіб у 2021 році. Не проґавте початку.

Тестування уповноважених осіб у жовтні на низькому старті Наталія Шимко, заступник директора ДП «Прозорро». Фото зі сторінки Facebook

Редакція «MCFR: Держзакупівлі» під час «Осіннього закупівельного форуму: Як змінюється сфера публічних закупівель та система Prozorro?» дізналася, коли Мінекономіки оприлюднить Порядок тестування уповноважених осіб 2021 і перелік запитань до нього.

Як пройти тестування уповноважених осіб 2021

Так, заступник генерального директора ДП «Прозорро», Наталія Шимко, на запитання, коли все ж таки з’явиться тестування та чи витримає система навантаження у грудні, повідомила:

Планується через тиждень запустити. Функціонал готовий, чекаємо перелік питань від Мінекономіки.

Отже, тримайте руку на пульсі й слідкуйте за новинами на порталі «Держзакупівлі», щоб першими дізнатися про точну дату початку тестування.

Нагадаємо, що не варто відкладати підготовку до тестування на кінець року. Озбройтеся знаннями з найдійних фахових джерел вже сьогодні. Зокрема, Вища школа Закупівельника пропонує прокачати свої знання та навички на курсах:

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo