Верховна Рада підтримала законопроект щодо внесення змін до Закону «Про публічні закупівлі»

20 жовтня 2021
731
Середній бал: 5 із 5

Верховна Рада на засіданні 19 жовтня прийняла закон №5852 «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо закупівлі юридичних послуг Національним банком України».

Верховна Рада підтримала законопроект щодо внесення змін до Закону «Про публічні закупівлі».


Законом доповнено частину п’яту статті 3 Закону «Про публічні закупівлі» пунктом 121, який визначає перелік випадків, на які не поширюється його дія:

  • у випадку закупівлі Національним банком юридичних послуг для представництва його інтересів в органах влади іноземних держав;
  • на випадки пов’язані із захистом його прав та інтересів під час врегулювання спорів, розгляду в закордонних юрисдикційних органах справ, учасником яких є Національний банк.

Відповідно до закону в Нацбанку тепер тільки звітуватимуть про закупівлі юридичних послуг на Prozorro, при чому не потрібно публікувати сам договір, але НБУ буде зобов'язаний оприлюднити дані про те, у кого, коли і за скільки купує юридичні послуги і відзвітувати про виконання договору.

Джерело: Верховна Рада України

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo