Прозорро: Як вплинули на процедуру закупівель нові зміни до Закону «Про публічні закупівлі»

12 листопада 2021
1231
Середній бал: 5 із 5

10 листопада набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань діяльності Національного банку України", яким було внесено поправку до частини першої статті 42 Закону «Про публічні закупівлі», завдяки який замовники зобов’язані звітувати про країну походження кожної номенклатурної позиції при закупівлях товарів.

✍ Тренажер для уповноважених осіб із запитаннями від Мінекономіки

Прозорро: Як вплинули на процедуру закупівель нові зміни до Закону «Про публічні закупівлі»

Як вплинула ця поправка на процедуру закупівель?

  1. Відтепер публікувати інформацію про країну походження товару щодо кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі потрібно саме при закупівлях товарів і лише при звітуванні про виконання договору.
  2. ​​Під час публікації звіту замовник зможе обрати країну походження кожної номенклатурної позиції з випадаючого списку (переліку).
  3. Країну походження товару потрібно буде зазначати в усіх звітах про виконання договору, які опубліковані після 10 листопада 2021. Це стосується і тих закупівель, які були розпочаті ще на початку цього року, але звітувати про їх виконання потрібно зараз.

Джерело: Сторінка Фейсбук ProzorroУВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo