Якщо на оголошення відгукнувся лише один учасник.

20 січня 2021
24
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Відбулася спрощена закупівля, однак відкликнувся лише 1 учасник. Чи вже можна укладати угоду, чи потрібно знову проводити процедуру?

Відповідь


Згідно приписів ч. 8 ст. 14 Закону № 922, у випадку, коли була надана лише одна пропозиція, то після закінчення строку подання пропозицій, електронна система автоматично переходить до етапу розгляду такої пропозиції учасника на відповідність умовам, що вказані в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам щодо предмета закупівлі.

Тобто, якщо пропозиція відповідає всім вимогам оголошення, то укладати договір за спрощено процедурою можна навіть за наявності лише одного учасника.

УВАГА! 

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.