Оновлення положення про уповноважену особу: обов’язково чи ні

12 серпня 2021
63
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи потрібно затверджувати нове положення про уповноважену особу в організації, у зв'язку із затвердженням нового примірного положення про УО та з урахуванням червневих змін до закону?

Відповідь

Зразки документів для вас:
НОВЕ! Положення про уповноважену особуСкачати зі змінами від 26.06.2021


Так, замовнику потрібно привести положення про уповноважену особу у відповідність до законодавства. Зокрема, врахувати у ньому новий обов’язок уповноваженої особи, що визначає стаття 11 Закону про публічні закупівлі. А саме:

«уповноважена особа: … оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, у випадку здійснення закупівель відповідно до частини сьомої статті 3 цього Закону». 

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.