Закупівля за запитом ціни пропозиції: хто проводить

6 вересня 2021
123
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Необхідно провести закупівлю за запитом ціни пропозиції через майданчик Prozorro. Проводить таку закупівлю уповноважена особа чи тендерний комітет?

Відповідь

З огляду на останні зміни частина 10 статті 11 Закону «Про публічні закупівлі» передбачає, що уповноважена особа, зокрема, оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, у випадку здійснення закупівель відповідно до частини сьомої статті 3 цього Закону. Як закуповувати в Prozorro Market: за запитом ціни пропозицій чи напряму

Отже, законодавець покладає на уповноважену особу оприлюднення інформації та проведення закупівель у випадках, передбачених частиною 7 статті 3 Закону. У тому числі й у разі придбання товарів, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини 1  статті 3, без застосування порядку проведення спрощених закупівель, якщо закупівля товарів здійснюється з використанням електронного каталогу

Тендерний комітет не має права проводити такої закупівлі. Згідно з пунктом 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення процедур закупівель. 

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.