Обмеження продовження дії договору про закупівлю для предметів закупівель: є чи ні

11 листопада 2021
58
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Маємо намір продовжити дію договору на 20%. Чи є обмеження щодо якихось предметів закупівель?

Відповідь

Ні, такі обмеження відсутні.

Продовжувати дію договору про закупівлю за частиною 6 статті 41 Закону про публічні закупівлі можна, приміром, коли предмет закупівлі — предмети першої необхідності: харчові продукти, медикаменти, електроенергія, бензин. А можна й коли предмет закупівлі — послуги або роботи.

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.