Застосування п. 5 статті 41 Закону до договорів, укладених на суму до 50 тис. грн

23 листопада 2021
220
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи стосується п. 5 статті 41 Закону про публічні закупівлі договорів, укладених на суму до 50 тис. грн?

Відповідь

Договір про закупівлюСкачати зразок

Ні, не стосується. 

Нагадаємо, стаття 41 Закону про публічні закупівлі (далі – Закон) регулює основні вимоги до договору про закупівлю та внесення змін до нього. 

Договір про закупівлю — це господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару. Так скеровує п. 6 ч. 1 ст. 1 Закону.  

Договір про закупівлю: ази, які знають не всі

Оскільки договір (або інший документ), який передбачає оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не є договором про закупівлю у розумінні Закону, вимоги статті 41 Закону на нього не розповсюджуються. 

Такої ж позиції дотримується Мінекономіки у листі від 05.05.2020 № 3304-04/28729-06.