Планування спрощених закупівель

30 листопада 2021
81
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Як планувати спрощені закупівлі?

Відповідь


Відповідно до частини 1 статті 4 Закону про публічні закупівлі, всі закупівлі мають бути заплановані на підставі наявної потреби.

Ця ж вимога стосується й спрощеної закупівлі. Її теж необхідно вносити до річного плану закупівель (РПЗ).

Тобто спрощені закупівлі плануються за тими самими принципами та у тому самому порядку, що й процедури закупівель.

Спрощену закупівлю спочатку внесіть до річного плану й лише потім оголошуйте.

Правила оголошення спрощеної закупівлі

Плануйте спрощені закупівлі за такою схемою:

1) спочатку з огляду на річну потребу замовника;

2) протягом року в окремих ситуаціях вносьте зміни до річного плану закупівель. Приміром, коли виділять додаткові кошти або виникне додаткова потреба.

Інформацію, яку обов’язково слід внести до РПЗ у разі спрощеної закупівлі, регламентує частина 2 статті 4 Закону № 922. Річний план закупівель оприлюдніть протягом 5 р. дн. з дня його затвердження.

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.