Чи оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ

20 квітня 2022
239
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи потрібно оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Замовник уклав такий договір в період воєнного стану і сума предмета закупівлі менше 50 тис. грн?

Відповідь

☝️ Новий порядок закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану

Ні, не потрібно. Пояснимо чому.

В умовах воєнного стану в Україні замовники під час закупівель товарів, робіт і послуг керуються порядком, установленим у постанові КМУ «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 № 169 (далі – Постанова №169).

Постанова № 169 передбачає оприлюднення звіту про договір без використання електронної системи для закупівель, які визначенні абзацом 1 підпункту 1 пункту 1 Постанови № 169, тобто тих, що перевищують 50 тис. грн.

Натомість відповідно до абзацу 2 підпункту 1 пункту 1 Постанови № 169 для публічних закупівель товарів, робіт, послуг, вартість яких не перевищує 50 тис. грн, в умовах воєнного стану не потрібно оприлюднювати в ЕСЗ звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

Любі читачі, команда MCFR Держзакупівлі продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.
Нагадуємо, що передплатникам
друкованної версії «Держзакупівлі»усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити
наш електронний журнал «Держзакупівлі» зі знижкою 50%.