Як змінити голову тендерного комітету

26 лютого 2020
18
Середній бал: 5 із 5

Запитання

У замовника змінюється голова тендерного комітету, тому потрібно призначити нового. Як це зробити? Затверджувати новий склад комітету? Чи вносити зміни до положення про тендерний комітет?

Відповідь

⚡️ Які помилки з оскарження висновку аудиторів допускають замовникиЗамовник для організації та проведення процедур закупівель може утворити один або кілька тендерних комітетів (ТК). Керує роботою ТК його голова: організовує роботу комітету та несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій.

Склад ТК, зміни до складу та положення про нього затверджують рішенням замовника. 

Зазвичай голову ТК та інших його членів замовник призначає одним наказом. Тож якщо потрібно змінити голову ТК, можна внести зміни до наказупро призначення членів ТК і видати наказ про це. У ньому визначити головою ТК нову особу, а інформацію про інших членів ТК лишити без змін. Інші документи, зокрема положення про ТК замовника, змінювати не потрібно, якщо незмінним залишається розподіл функцій членів ТК. Адже суть діяльності комітету не змінюється.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.