Як закупити пальне, якщо на території населеного пункту одна АЗС

27 січня 2020
24
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Замовник закуповує пальне на єдиній на території населеного пункту АЗС. приймати пальне у себе на складі він не може. Як провести закупівлю пального? Чи можна в тендерній документації встановити вимогу щодо відстані для розташування АЗС, наприклад 10 км? Адже інша найближча АЗС розташована на відстані 30 км, тому заправлятися на ній невигідно.

Відповідь

▶ Перша в Україні експертно-правова система для закупівельників ◀Зазначте у тендерній документації, що критерієм оцінки є ціна та відстань до автозаправних станцій учасника у відсотковому співвідношенні. Якщо ж у тендерній документації встановити вимогу про наявність АЗС в радіусі 10 км, це можуть розцінити як дискримінаційну вимогу. Адже в цьому радіусі наявна АЗС лише одного представника.

Разом із закупівлею карток на пальне розгляньте також варіант поставки палива паливовозами, тобто автомобільним транспортом учасника за місцезнаходженням замовника.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.