Роботи за договором триватимуть і наступного року. Чи вносити їх у план

28 січня 2019
13
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Замовник, аби закупити роботи, провів торги і уклав за їх результатами договір про закупівлю. У ньому сторони передбачили виконання зобов’язань за договором протягом 2018-2019 років. Чи потрібно у річному плані закупівель на 2019 рік відображати фінансування таких робіт?

Відповідь

▶ Перша в Україні експертно-правова система для закупівельників ◀Ні, не потрібно. Річний план закупівель стосується тільки тих процедур закупівель, які замовник проводитиме в 2019 році. Адже планування є передумовою процедур закупівель.

Якщо ж процедура закупівлі вже відбулася у 2018 році, вона має бути відображена в плані закупівель того року, коли її проводили. І це не залежить від того, що будівельні роботи триватимуть два роки.

Далі йтиметься лише про виконання зобов’язань за договором. А виконання зобов’язань за договорами, укладеними в попередніх роках, у річному плані закупівель відображати не потрібно.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.