Відкриті торги чи торги з публікацією англійською мовою: як не порушити закон

1 березня 2021
35
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Заплановано провести декілька торгів на рік за однаковим кодом. Загальна вартість разом по коду перевищує 133 тис. євро, але очікувана вартість кожної окремої закупівлі не перевищує цього значення. Чи обов’язково всі закупівлі проводити як відкриті торги з публікацією англійською мовою, чи можна оформити кожну як просто відкриті торги?

Відповідь


Потрібно такі закупівлі проводити й оголошувати як відкриті торги з публікацією англійською мовою.  

Відповідно до ч. 10 ст. 3 Закону № 922 Закон забороняє замовнику ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини 3 статті 10.

Ключові особливості відкритих торгів з публікацією англійською

Порушивши цю вимогу замовник скоїть порушення законодавства про закупівлі. Йому загрожуватиме адміністративна відповідальність за статтею 164-14 КУпАП.  

Тож замовник має дотримати вимог закону і закуповувати предмет закупівлі — товари, роботи чи послуги — у межах єдиної процедури закупівлі із застосуванням Єдиного закупівельного словника.  

УВАГА! 

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.