Перерахування усієї номенклатури обладнання при спрощеній закупівлі: чи обов’язково

15 березня 2021
55
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи обов’язково перераховувати номенклатуру обладнання при оголошенні спрощеної процедури закупівлі на ремонти та технічне обслуговування, поточний ремонт медичного та хірургічного обладнання до 200 тис. грн? В лікарні багато дрібного обладнання, що потребує техобслуговування, чи можна ототожнити його одним списком?

Відповідь


Так, номенклатуру необхідно зазначати. Адже вимога оприлюднювати в ЕСЗ назву і код товару/послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі поширюється на оголошення про спрощені закупівлї.

Коли і як проводити спрощені закупівлі

Пункт 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затверджений наказом Мінекономіки 11.06.2020 № 1082 регламентує:

«Під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація, визначена пунктом 12 та абзацами другим-четвертим пункту 13 цього Порядку, та інформація щодо:

  • назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі;
  • коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі».
Нагадаємо, що Закон № 922 передбачає такі види оголошень:
  • оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель, а саме:
    • оголошення про проведення відкритих торгів,
    • оголошення про проведення конкурентного діалогу, 
    • оголошення про проведення торгів з обмеженою участю;
  •  оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

УВАГА! 

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.