Додаткова угода до договору про закупівлю поза ЕСЗ: оприлюднювати чи ні

29 березня 2021
396
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Як додати додаткову угоду до договору про закупівлю без використання електронної системи?

Відповідь

Замовники здійснюють публічні закупівлі із застосуванням вимог Закону № 922. Закон чітко урегульовує порядок проведення закупівель, які необхідно проводити шляхом використання електронної системи закупівель – процедури закупівель і спрощені закупівлі. 

Як провести спрощену закупівлю на майданчику за 5 кроків

Натомість для закупівель, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, у Законі лише декілька норм. Головні вимоги містяться у ч. 3 ст. 3 Закону № 922, а саме:

у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник: 

Тобто Закон не вимагає під час таких закупівель оприлюднювати в ЕСЗ укладений договір та зміни до нього. Тому в системі такі закупівлі закриваються з оприлюдненням звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

УВАГА! 

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.