Процедура закупівлі для лікарських засобів та лабораторних реактивів

14 квітня 2021
69
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Як визначити процедуру закупівлі, якщо необхідно закупити лікарські засоби на суму 150 тис. грн та лабораторні реактиви на таку ж суму?

Відповідь

Процедуру закупівлі замовник обирає з огляду на вартісні пороги. Але для початку необхідно визначити предмет закупівлі за кодом Єдиного закупівельного словника.

⚡️ Типові помилки і порушення під час закупівлі ліків в регіонах

Якщо замовник закуповує предмет закупівлі, який є лікарським засобом, він визначає такий предмет закупівлі за третім знаком коду Єдиного закупівельного словника. Отже, закупівлю лікарських засобів на суму 150 тис. грн замовник провести за спрощеною закупівлею.

Лабораторні реактиви є в Національному класифікаторі медичних виробів НК 024:2019, тому вважаються медичним виробом. Тож предмет закупівлі для лабораторних реактивів замовник визначає за четвертим знаком коду Єдиного закупівельного словника та проводить спрощену закупівлю.

Процедура закупівлі для лікарських засобів та лабораторних реактивів
Дарина БОНДАРголовний редактор системи «Expertus: Держзакупівлі»
Як визначити предмет закупівлі та сформувати очікувану вартість на лікарські засоби? Які документи підтверджують реєстрацію ліків в Україні та що врахувати в проєкті договору? Як правильно прописати характеристики предмета закупівлі та перевірити їх відповідність?

УВАГА! 

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.