Деталізація номенклатурних позицій при оприлюдненні звіту про договір, укладений без застосування ЕСЗ

27 квітня 2021
69
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи обов'язково вказувати більш детальний код ДК в кожній номенклатурній позиції закупівлі у випадку, якщо замовник оприлюднює звіт про договір, укладений без застосування ЕСЗ?

Відповідь


Ні, не обов’язково. Стаття 3 Закону № 922 містить перелік інформації, яку повинен містити звіт про договір про закупівлю, укладений без ЕСЗ.

Як заповнювати інформацію про предмет закупівлі в ЕСЗ

А пункт 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затверджений наказом Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082, вимагає вказувати код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг лише в:

  • оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом,
  • повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.

УВАГА! 

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.