Визначення коду ДК для поточного ремонту

28 квітня 2021
38
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна визначати код ДК для поточному ремонту за будь-якою цифрою класифікатора?

Відповідь


Предмет закупівлі послуг з поточного ремонту замовник визначає відповідно до пункту розділу ІІ Порядку № 708:

  • за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури;
  • згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011.

Увага! Порядок № 708 передбачає, що предмет закупівлі послуг з поточного ремонту визначають за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури. Тож ключовим для правильного визначення предмета закупівлі цих послуг є його визначення саме за окремим об’єктом, а не за четвертою цифрою Єдиного закупівельного словника, як для решти послуг.

Тобто Порядок № 708 не вимагає визначати код предмета закупівлі послуг з поточного ремонту. Однак, коли замовник визначатиме предмет закупівлі за об’єктами будівництва, перелік яких вказаний у Порядку № 708, має зазначити цифровий код відповідно до Єдиного закупівельного словника на вимогу Порядку № 1082.

Який цифровий код для предмета закупівлі послуг з поточного ремонту варто вибрати, нормотворці не врегулювали. Вказуйте той, який за змістом найбільше відповідає таким послугам. 

Для того щоб деталізувати послуги та залучити якомога більше учасників, скористайтеся чотиризначним кодом. Проте, зрештою, можете вирішувати самостійно, який код вибрати.

УВАГА! 

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.