Публікація договору про закупівлю без використання ЕСЗ

27 липня 2021
107
Середній бал: 5 із 5

Запитання

В Прозорро необхідно оприлюднити звіт про договір, укладений поза системою. А чи обов’язково разом із протокольним рішенням друкувати договір про закупівлю без використання ЕСЗ?

Відповідь

Закон не встановлює таких вимог. 

Відповідно до ч. 3 ст. 3 Закону № 922 у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів.  
Закупівля на суму до 50 тисяч

У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. 

Оприлюднювати договір, укладений без використання ЕСЗ, замовник не зобов’язаний. 

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.