Звітність закупівель до 50 тис. грн

6 серпня 2021
63
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Уклали договір на 50 тис. грн, але не зрозуміло, як заповнити електронну форму та відзвітувати? Чи потрібно це взагалі робити?

Відповідь


Так
, потрібно. 

Ч. 3 ст. 3 Закону про публічні закупівлі визначає, що у разі закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. 

Як почати працювати в ЕСЗ ➤ Експрес-курс із закупівель до 50 тисяч

Водночас замовник враховує вимоги ч. 1 ст. 4 Закону, за якими кожна закупівля здійснюється відповідно до річного плану.   

Тож спочатку замовник повинен внести інформацію про закупівлю до річного плану закупівель в ЕСЗ, а вже потім оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. При цьому він має дотримати строків публікації цих документів, які встановлюють статті 4 та 10 Закону № 922.  

Які дії слід безпосередньо виконати в системі, ми описували у статтях:  

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.